Security group
асоціація охоронних підприємств
Графік роботи офісуПн-Пт – с 9 до 18 00Сб-Нд - вихідні
Вызов инженера
Оплатить услуги охраны

Про компанію

«Секьюріті Групп»
У 2004 році була створена асоціація охоронних підприємств «Секьюріті Груп».

До асоціації увійшли такі охоронні підприємства - ТОВ «Тайпан» - Агентство безпеки », ТОВ« Агентство охорони «Цербер», ТОВ «КР1», ПП «Захист та контроль», ПП «Камрат».

Наши лицензии

Відмінною особливістю послуг агентства безпеки «Тайпан» від інших охоронних підприємств міста Кривий Ріг є:

Використання власної розгорнутої радіомережі (на яку є дозвіл УДЦР), для передачі інформації про стан об'єкту, що охороняється. Використання цього обладнання дозволяє не залежати від операторів надають послуги зв'язку, а також скоротити час передачі інформації на пульт централізованого спостереження до 1 секунди.

Наявність мобільних груп, забезпечених всіма необхідними засобами для виконання поставлених завдань, щодо забезпечення безпеки, а саме: екіпірованих в формене обмундирування, що мають шоломи, бронежилети, портативні радіостанції, а також пневматична і газова зброя, дозволене чинним законодавством України.

Кадрову основу підприємств асоціації "Секьюріті Груп" складають колишні співробітники силових структур України, які мають багаторічний досвід роботи із затримання правопорушників і попередження протизаконних дій. Зі співробітниками постійно проводяться заняття зі спеціальної підготовки та рукопашного бою. Надані нами послуги відрізняються високим рівнем якості і ефективністю рішень. Все це дозволило нам стати одним з лідерів на ринку охоронних послуг міста.

Security group
асоціація охоронних підприємств
График работы офисаПн-Пт – с 9 до 18 00Сб-Вс – выходые